Ginekologia estetyczna – co możemy osiągnąć?

Minęły czasy, kiedy o zabiegach upiększania warg sromowych słyszałyśmy tylko w amerykańskich komediach. Dziś to codzienność. Również w Polsce. Ginekologia estetyczna bowiem przybrała na prędkości i zatacza kolejne koło, wciąż pokazując nam, co najlepszego ma do zaoferowania. A jest w czym przebierać!

Czy nie myślałaś kiedyś o tym, że Twoje życie seksualne mogłoby wyglądać inaczej, gdyby można było coś zmienić tam „na dole”? Czy słyszałaś o możliwości powiększenia punktu G albo zrobienia liftingu krocza?

Bez względu na to, z jakiego powodu chciałabyś się poddać któremuś z tych zabiegów, powinnaś znać najważniejsze informacje o nich. Pamiętaj również, by nie wykonywać żadnej z operacji w niesprawdzonych miejscach. Dobrym wyborem może tu być doświadczony ginekolog w Warszawie, ponieważ właśnie tam medycyna estetyczna jest na najwyższym poziomie w kraju.

kobieta ginekologia estetyczna

 Powiększenie punktu G – lepsze życie seksualne

My kobiety wiemy najlepiej, jak to jest, kiedy partner ma problemy z odnalezieniem naszego punktu G. A to przecież on w dużej mierze odpowiada za nasze zadowolenie seksualne i orgazm. Trzeba wiedzieć, że punkt ten zbudowany z unerwionego zgrubienia w pochwie jest najbardziej erogennym miejscem w całym kobiecym ciele, dlatego odgrywa kluczową rolę podczas stosunków seksualnych.

Można go jednak powiększyć. Wkraczamy tutaj na pola dziedziny ginekologii estetycznej, która w sposób bezpieczny i nieinwazyjny może nam pomóc. Wystarczy umówić się do dobrej kliniki, w której doświadczony lekarz przeprowadzi z nami wywiad i jeśli będziemy się kwalifikowały – wykona zabieg. Jest on krótki i bezbolesny. A polega na użyciu specjalnego preparatu, który na około rok powiększy nasz punkt G.

lifting krocza udane życie seksualne kobieta w łóżku

Lifting krocza – gdy nie wyglądamy tak, jak byśmy chciały

Wiele kobiet ma kompleksy z powodu wyglądu ich narządów płciowych. Szczególną grupę stanowią panie, które rodziły i ich pochwy są nazbyt rozszerzone. Skarżą się one na niewystarczająco dobre życie seksualne oraz niezadowolenie z własnego wyglądu. Poza tym taka przypadłość jest dość niehigieniczna i może powodować zakażenia ze względu na nadmiernie wydzielający się śluz.

Warto w takim wypadku postawić na lifting krocza. Dziś kliniki medycyny estetycznej stosują specjalne nici do tego zabiegu. Warto wiedzieć, że zabieg nie jest niebezpieczny, a kuracja po nim jest wyjątkowo łagodna.